20-lecie odnowy wspominaj z nami

GaleriaObecnie:

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Wizyt:

Dziś3
Miesiąc387
Ogółem50298

Wieczór Uwielbienia w Wigilię Zesłania Ducha Św.

wigilia zeslania ducha swietego elk,,Kiedy nadszedł wreszcie dzień Pięćdziesiątnicy, znajdowali się wszyscy razem na tym samym miejscu. Nagle dał się słyszeć z nieba szum, jakby uderzenie gwałtownego wiatru, i napełnił cały dom, w którym przebywali.

Ukazały się im też języki jakby z ognia, które się rozdzieliły, i na każdym z nich spoczął jeden. I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym, i zaczęli mówić obcymi językami, tak jak im Duch pozwalał mówić." Dz 2,1-4

 

Wspólnota Odnowy w Duchu Św. Paweł Apostoł i parafia p.w. Św. Tomasza Apostoła w Ełku zapraszają na Wieczór Uwielbienia w Wigilię Zesłania Ducha Św. w temacie "Nowe Stworzenie - Nowe porozumienie".

Zapraszamy do wspólnej modlitwy uwielbienia i śpiewu. "Uwielbienie jest modlitwą, która zespala inne formy modlitwy i zanosi je do Tego, który jest ich źródłem i celem”. Jest to równocześnie najbardziej bezinteresowna forma modlitwy, najbliższa Bogu. Człowiek przez nią: „wysławia Boga dla Niego samego, oddaje Mu chwałę nie ze względu na to, co On czyni, ale dlatego, że ON JEST”. Uwielbienie otwiera nas na działanie Pana i Jego łaski.

 

"Śpiewajmy Mu, dziękujmy Mu, Jego miłość przetrwa wiecznie. On dobry jest, On jest Panem mym. Jego miłość przetrwa wiecznie. Wznieś głos, wznieś głos..."

 

23 maja 2015 r. o godz. 19.00 w parafii p.w. Św. Tomasza Apostoła w Ełku.

Przyjdź i razem uwielbiajmy Boga!!!


stat4u