20-lecie odnowy wspominaj z nami

GaleriaObecnie:

Odwiedza nas 240 gości oraz 0 użytkowników.

Wizyt:

Dziś6
Miesiąc390
Ogółem50301

10. Wspomnienie z Jubileuszu 20-lecia wspólnoty

polonezNiezwykła eksplozja radości miała miejsce 8 CZERWCA 2013 r., gdyż Duch Św. działał wtedy w sercach wielu :) Eucharystią, w Święto Niepokalanego Serca Maryji, rozpoczęliśmy dziękczynienie za Dar Jubileuszu 20-LECIA naszej wspólnoty i 25-LECIA święceń kapłańskich naszego opiekuna ks. Jarosława. Wokół czuć było podniosłą atmosferę, niczym na weselu :D

Czytaj więcej...

9. Ostatnie przygotowania do 20-lecia

P1000733
Rok 2013 jest dla nas szczególny. 8 czerwca nasza wspólnota obchodzi Wielki Jubileusz, swoje 20 URODZINY. Zapowiada się niecodzienna uroczystość z wieloma niespodziankami. Dziękujemy za potwierdzenie zaproszeń. Cieszymy się, że większość osób odpowiedziała na nasze zaproszenie.

Czytaj więcej...

8. Uroczystość 20-lecia tuż tuż...:)


logo odnowa 2013 ostatecznaNasza uroczystość zbliża się WIEEELKIMI KROOKAMI :) Ciiiiii... słyszycie jak jest już blisko? Już 8 czerwca, za tydzień będziemy świętować nasze 20 urodziny :) Tak na marginesie powiemy Wam, że niektórzy nie mogą się już doczekać... ho ho :D:D

Czytaj więcej...

7. Oprawa muzyczna i taneczna

instrumenty
Skoro urodziny, to także dużo śpiewu i tańca. Na ten czas grupa muzyczna będzie spotykać się w składzie poszerzonym. Zapraszamy wszystkie chętne osoby o słowiczym głosie i grające na jakimś instrumencie :) , które chciałyby dołączyć do ekipy śpiewająco-grającej.

Czytaj więcej...

6. Kulinaria

kluszk 1
Jak uroczystość to oczywiście duuuuużo pysznego jedzenia. Drogie Kuchareczki i Kucharze, pomyślmy jakie sałatki lub ciasta moglibyśmy przyrządzić na tą okoliczność.

Czytaj więcej...

5. Film

film
Kolejna niespodzianka to FILM ze wspomnieniami z 20 lat istnienia naszej wspólnoty. I tutaj na krzesłach reżyserów i scenarzysty zasiądą: Iza, Marta i Kinga. Przykład ich wspólnej twórczej pracy filmowej mieliśmy już po słynnym WESELU W KANIE w roku 2012 :)

Czytaj więcej...

3. Zaproszenia


Treścią zaproszeń i ich projektem zajęli się ponownie Kinga i Robert, niezwykle obdarowani w tym kierunku. Listę osób, które były w naszej wspólnocie, tj. dawnych liderów i opiekunów oraz członków, przygotowała Kasia, była liderka dwóch kadencji naszej wspólnoty, sięgając do kroniki i własnej pamięci :-)

Czytaj więcej...

2. Logo Naszej Wspólnoty

Powstało wymowne LOGO WSPÓLNOTY, które wyszło spod ręki jakże artystycznie uzdolnionej Agnieszki, naszej wice - liderki. Z doszlifowaniem całości loga przyszli na pomoc niezawodni: Kinga z grupy teatralno - artystycznej i Robert, nasz wspólnotowy grafik komputerowy.

Czytaj więcej...

1. 20-lecie naszej wspólnoty


Rok 2013 jest dla nas szczególny. 8 czerwca nasza wspólnota obchodzi Wielki Jubileusz, swoje 20 URODZINY. Trwa gorący czas przygotowań! Duch Św. przychodzi z coraz to nowszymi i zaskakującymi pomysłami do niektórych z nas, obyśmy byli w stanie je wszystkie zrealizować :-)

Czytaj więcej...


stat4u